×

Batu Akdeniz – Creep (Radiohead Cover)

batu akdeniz creep akustik cover

Batu Akdeniz’in sesiyle Radiohead grubunun unutulmaz parçası Creep’in akustik yorumu, video klibi ile Youtube üzerinden yayında.

Vindictae – Done

Vokal kayıtları Vindicatae (Efe Tezel) tarafından yapılan “Done” adlı parça Soundcloud, Spotify ve diğer tüm müzik mağazalarda yayında.

ARIN AYKUT feat. SPUNK – DUR

#Çukur Dizisinin 2.Sezon 29.Bölümünde Kurtarma Operasyonu sahnesinde çalan #DUR şarkısını siz de Spotify, iTunes ve diğer tüm dijital müzik platformlarından dinleyebilirsiniz! Spotify: https://spoti.fi/2JoKay9 iTunes: https://apple.co/2YAqACE Söz & Müzik : Arın… Read More →

Muse – Muscle Museum (Selenay Özmen Drum Cover)

Selenay Özmen’in Muse – Muscle Museum parçasına yaptığı davul cover videosu. Kayıtlarda kullanılan zillerde bize sponsor olduğu için #İstanbulAgop’a teşekkür ederiz.

Uğur Memiş – Kaç Dedim

Uğur Memiş’in yakın zamanda stüdyolarımızda tamamladığı yeni teklisi “Kac Dedim” video klibiyle başta Youtube olmak üzere tüm dijital platformlardan yayında.

Insan Mıyız – Vazgeçilmiyor

İnsan Mıyız grubu yeni albümlerinin kayıtlarına Retro Yapım’da devam ederken albümden ilk tekliyi yayınladı. Klibi ve kayıtları Retro Yapım tarafından tamamlanan “Vazgeçilmiyor” parçasının klibi Sivas’ta çekildi.

Deprem Gürdal – Bir Şansımız Vardı

Deprem Gürdal’ın yeni teklisi “Bir Şansımız Vardı” Retro Yapım’da kaydedilmiştir. Parça Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında!

ARIN AYKUT feat. SPUNK – DUR (Çukur Dizi Müziği)

Çukur dizisinin 29. bölümünde yayınlanan Arın Aykut ft. Spunk – Dur adlı parça Retro Yapım’da Özgün Özdemir prodüktörlüğünde tamamlanmıştır. Orkestra şefi ve besteci olan Arın Aykut’un söz ve müziğini yazdığı… Read More →

Umut Er – Birthday (Akustik)

Hem kayıtlarını yaptığımız hem de videosunu çektiğimiz Umut Er – Birthday (Akustik) Youtube üzerinden yayında! Parçanın orijinal versiyonu da geçtiğimiz aylarda Retro Yapım etiketi ile çıkmıştı.

© 2019 Retro Yapım - Ankara Prova ve Ses Kayıt Stüdyoları. All rights reserved.