Müzik Stüdyoları

Layer 24 koridor2 koridor

kayit b a

Kayıt Odaları

A Odası (Kızılay)

Prodüktör: Özgün Özdemir, Ahmet Sipahi

22 mt2’dir. Sıcak ve soğuk iklimlendirme yanısıra temiz hava sirkülasyonuna sahiptir. Full regüleli online UPS’ler ile beslenir. Dünya standartlarındaki ekipmanlar ile kurgulanmıştır. Lava Cable, Sommer Cable kabloları kullanılmaktadır. Detaylar ve merak ettikleriniz için iletişime geçiniz.

071114


B Odası (Kızılay)

Prodüktör: Anıl Güzeldere

14 mt2’dir. Sıcak ve soğuk iklimlendirme vardır. Full regüleli online UPS’ler ile beslenir. Dünya standartlarındaki ekipmanlar ile kurgulanmıştır. Lava Cable, Sommer Cable kabloları kullanılmaktadır. Detaylar ve merak ettikleriniz için iletişime geçiniz.

020101


C Odası (Kızılay)

Prodüktör: Ege Kemal Baydar

23 mt2’dir. En yutucu odamızdır. Yüksek spl seviyelerine çıkan gruplara önerilir. 4 x 12 kabinlere, transistörlü kafa amplilere sahiptir. Custom bateri set içerir. Sıcak ve soğuk iklimlendirme yanısıra temiz hava sirkülasyonuna sahiptir.

10 29 32


Prova Odaları

A Odası (Kızılay)

a

49 mt2’dir. Ses frekanslarını en az yutucu odamızdır. Tiz ve mid frekanslarda duyarlı ama göreceli düşük spl değerlerde çalışan kalabalık gruplara öneriyoruz. Lambalı rack ve combo ampliler içerir. 20 inch kick custom bateri setine sahiptir. Sıcak ve soğuk iklimlendirme yanısıra temiz hava sirkülasyonuna sahiptir. Full regüleli online UPS’ler ile beslenir.

1314163031


B Odası (Kızılay)

b

28 mt2’dir. Tiz cevabı ve bass yutuculuğunda en dengeli odamızdır. Mid ve bass frekanslara duyarlı, gerektiğinde yüksek spl değerlere çıkabilen gruplara da önerebiliriz. 4×12 full stack kabinlere, lambalı kafalara, çift kick içeren el yapımı custom bateri setine sahiptir. Sıcak ve soğuk iklimlendirme yanısıra temiz hava sirkülasyonuna sahiptir. Full regüleli online UPS’ler ile beslenir.

050499


D Odası (Kızılay)

12 mt2’dir. 1 adet 18 inch ve 1 adet de 22 inch kick’e sahip davul setinden oluşur. Ders amaçlı kullanılmaktadır.

d odası


E Odası (Kızılay)

Combo ampliler ve 22 inch kicke sahip bateri setinden oluşur. Ders amaçlı kullanılmaktadır.

28


Prova Lounge A Odası (Gölbaşı)

40 mt2’dir. Gölbaşı stüdyolarımızda kayıt yapan gruplar tarafından kullanılabilmektedir. İsteğe göre özelleştirilebilen ekipmanlar içermektedir. Sıcak ve soğuk iklimlendirme yanısıra temiz hava sirkülasyonuna sahiptir. Full regüleli online UPS’ler ile beslenir.

22


Prova Lounge B Odası – Dijital Oda (Gölbaşı)

20 mt2’dir. Gölbaşı stüdyolarımızda kayıt yapan gruplar tarafından kullanılabilmektedir. Elektronik sistemler içermektedir. Kulaklık kullanarak prova yapmaya imkan tanır.

20