Biz Kimiz?

Ankara’da 2010 yılından beri hizmet veren prova ve kayıt stüdyoları olan Retro Yapım, müzik ve video prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir. Çağdaş ekipman ve kadromuzla beraber Ankara Kızılay’da prova ve kayıt olanağı sunuyoruz. Hücum kayıt, kanal kayıt, müzik prova, miks, mastering, aranje, müzik videosu, tanıtım filmi çekimi gibi işlerde faaliyet gösteriyoruz.

 

 

Yakup Senem

(Genel Müdür)

ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunudur. Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nde öğretim görevlisi ve Retro Yapım’ın yöneticisidir.

r_filigran

baris yetkin
Barış Yetkin

(Prodüktör)

Başkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü mezunudur. Retro Yapım’da yapımcı ve prodüktör olarak görev yapmaktadır.


Özgün Özdemir

(Prodüktör)

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Müzikoloji Anabilim Dalı mezunudur. Ankara Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Retro Yapım bünyesinde kayıt mühendisi ve prodüktör olarak görev yapmaktadır.

r_filigran

Anıl Güzeldere

(Prodüktör)

Retro Yapım’da kayıt asistanı ve prodüktör olarak görev almaktadır.

 

mertMert Temizel

(İşletme Müdürü)

Retro Yapım bünyesinde işletme müdürlüğü yapmaktadır.

r_filigran


Ahmet Sipahi

(Kayıt Asistanı)

Retro Yapım’da kayıt asistanı olarak görev almaktadır. Eğitimine Çankırı Karatekin Üniversitesi Müzik Teknolojileri Bölümünde devam etmektedir.